ارسال سفارش

تمام سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می‌شود.

خریداران گرامی می‌توانند یکی از روش های ارسال سفارشی یا پیشتاز را در صفحه تسویه حساب انتخاب نمایند. هزینه مربوط به ارسال توسط شرکت پست تعیین شده و دقیقا مطابق با همان نرخ به صورتحساب شما اضافه میگردد. هزینه ارسال متناسب با وزن کل سفارش ، مقصد سفارش و ارزش ریالی سفارش توسط وبسرویس شرکت پست محاسبه می‌شود.

آیسا مارکت سفارشات را تا 48 ساعت کاری ( شنبه تا چهارشنبه غیر تعطیل ) به پست تحویل می‌دهد و بسته به شیوه ارسال با توجه به تعهد زمانی پست ( سفارشی تا 5 روز و پیشتاز تا 2 روز) به دست شما خواهد رسید.

همچنین برای پیگیری سفارشات به بخش پیگیری وضعیت سفارشات در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید یا از طریق لینک زیر اقدام کنید و با وارد کردن کد فاکتور 20 رقمی که توسط پیامک دریافت کرده اید وضعیت مرسوله خود را مشاهده نمایید.

 

rahgo.com

 

نکته: بدلیل برخی مسائل ممکن است در بعضی روزها از ارسال مرسولات معذور باشیم که در این صورت این مورد و مدت زمان تاخیر در ارسال قبل از سفارش گذاری در صفحه تسویه حساب به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

تمامی سفارشات در کارتن شرکت پست و مهر شده ارسال می‌شود بنابراین از تحویل بسته هایی که درب آنها باز شده خودداری نمایید. ( بعضا محصولاتی که دارای سایز خاص می‌باشند در بسته بندی متفرقه ارسال می‌شوند )