ارسال سفارش

آیسا مارکت سفارشات ثبت شده را بین 24 تا 48 ساعت کاری آماده ارسال کرده و بسته به شیوه ارسال با توجه به تعهد زمانی پست ( سفارشی تا 5 روز و پیشتاز تا 2 روز) به دست شما خواهد رساند.

کلیه خریدهای بالای 100 هزار تومان مشمول طرح ارسال رایگان به سراسر کشور می‌شود. در صورتی که مجموع سبد خرید شما بالای 100 هزار تومان باشد ارسال رایگان در قسمت تسویه حساب فعال خواهد شد. ضمنا شیوه ارسال در این حالت توسط آیسا مارکت انتخاب می‌شود که اکثرا پست سفارشی خواهد بود.

خریداران گرامی می‌توانند یکی از روش های ارسال پست سفارشی یا پیشتاز را در صفحه تسویه حساب انتخاب نمایند. هزینه ارسال متناسب با وزن کل سفارش و مقصد سفارش محاسبه می‌شود.

در شهر تهران ارسال با پیک میسر بوده که برای این منظور گزینه پیک تهران میبایست انتخاب شود. هزینه ارسال در این روش جداگانه پس از دریافت سفارش به صورت نقدی توسط پیک دریافت می‌شود. برای استعلام هزینه ارسال در این روش با پشتیبانی تماس بگیرید. ( امکان ارسال سریع سفارش در کمتر از 3 ساعت در تهران فراهم گردیده لذا در صورت تمایل قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید )

ضمنا پس از ارسال سفارش با مراجعه به بخش پیگیری سفارش قادر به دریافت شماره مرسوله خود و پیگیری آن هستید.